Tilaisuudet

kuva4

Ke 16.1 klo 10 Aamurukous

To 17.1 klo 18:30 Sanan ja rukouksen-ilta
Teemu Anttila & Mertsi Lindeman & Leonard Grönstrand

Su 20.1 klo 11 Jumalanpalvelus
Riitta-Liisa Musku & Matti Hämäläinen & Kuoro

Ke 23.1 klo 10 Aamurukous

To 24.1 klo 18:30 Sanan ja rukouksen-ilta
Lasse Hämäläinen & Harri Lampinen & S. Hämäläinen

Su 27.1 klo 11 Perhejumalanpalvelus
Pyhäkoulutiimi

Ke 30.1 klo 10 Aamurukous

To 31.1 klo 18:30 Sanan ja rukouksen-ilta/ Ehtoollinen
Lasse Hämäläinen & Seppo Lindeman

Su 3.2 klo 11 Jumalanpalvelus
Teemu Anttila & Lasse Hämäläinen & Kuoro

Ke 6.2 klo 10 Aamurukous

To 7.2 klo 18:30 Sanan ja rukouksen-ilta
Markus Sainio

Su 10.2 klo 11 Jumalanpalvelus
Daniel Marisa & Seppo Lindeman, Päivi Lautamäki & Matti Lempinen
Ke 13.2 klo 10 Aamurukous

To 14.2 klo 18:30 Sanan ja rukouksen-ilta
Teemu Anttila & Mertsi Lindeman & Leonard Grönstrand

Su 17.2 klo 11 Jumalanpalvelus
Leonard Grönstrand & Harri Lampinen & Kuoro

Ke 20.2 klo 10 Aamurukous

To 21.2 klo 18:30 Sanan ja rukouksen-ilta
Lasse Hämäläinen & Mertsi Lindeman

Su 24.2 klo 11 Jumalanpalvelus
Petri Nurminen & Harri Lampinen
klo 13 Raamattutunti Petri Nurminen

Ke 27.2 klo10 Aamurukous

To 28.2 klo 18:30 Sanan ja rukouksen-ilta
Matti ja Sirpa Hämäläinen

Su 3.3 klo 11 Jumalanpalvelus/Ehtoollinen
Mertsi Lindeman & Seppo Lindeman & Kuoro

Ma 4.3 klo 18 Seurakunnankokous

Ke 6.3 klo 10 Aamurukous

To 7.3 klo 18:30 Sanan ja rukouksen-ilta
Riitta-Liisa Musku & Seppo Lindeman

Su 10.3 klo 11 Jumalanpalvelus
Daniel Marisa & Harri Lampinen & Seppo Lindeman

Ke 13.3 klo 10 Aamurukous

To 14.3 klo 18:30 Käsi kädessä – ilta

Su 17.3 klo 11 Jumalanpalvelus
Seppo Lindeman & Matti Hämäläinen & Kuoro

Ke 20.3 klo 10 Aamurukous

To 21.3 klo 18:30 Sanan ja rukouksen-ilta
Teemu Anttila & Mertsi Lindeman & Leonard Grönstrand

Su 24.3 klo 11 Jumalanpalvelus
Matti ja Sirpa Hämäläinen

To 28.3 klo 18:30 Sanan ja rukouksen-ilta
Lasse Hämäläinen & Pirjo Tuomi

Su 31.3 klo 11 Perhejumalanpalvelus
Pyhäkoulutiimi

Huom! Muutokset mahdollisia.